ČLANSTVO SKVPM

SKVPM je po številu članov eden največjih, ki so registrirani pri Kinološki zvezi Slovenije, saj šteje približno 150 članov. Klubu so se pridružili tudi vzreditelji iz tujine, na kar smo zelo ponosni, saj to pomeni, da je naše delo opaženo in cenjeno tudi izven naših meja.

Pristopna izjava

• Pristopna izjava
  • Soglasje GPDR

Izpolnjeno pristopno izjavo in soglasje GDPR pošljite tajnici na e-mail: sabinastrnisa.novofund@gmail.com

Ugodnosti

• Ugodnejši cenik storitev
  • Objava psarne in legla na strani
  • Nasveti za nakup mladiča
  • Informacije o prehrani, šolanju, ...

Kako se nam pridružiti?

Po prejemu obvestila, da je bilo vaše članstvo potrjeno s strani upravnega odbora SKVPM, boste prejeli podatke za plačilo in ko bo vaše plačilo zabeleženo, boste po pošti prejeli klubsko člansko izkaznico.

Ugodnosti za člane

Kot članu kluba Vam pripadajo ugodnejši cenik za storitve kot so prijava na klubske razstave, ocena zunanjosti, vzrejni pregled in podaljšanje le tega.

Na spletni strani vam kot članu pripada objava vaše psarne in aktualnega legla.

Klub posreduje sporočila za objavo v Kinologu, med katere spadajo dosežena prvaštva in podatki o leglih. (podatke za objavo v Kinologu je potrebno poslati do 5. v mesecu za prihodnjo številko)

Prav tako nudimo nasvete in napotke pri nakupu mladiča, prehrane ter o zdravju, razstavljanju, šolanju, vzreji in izbiri plemenjaka.